Творчі досягнення хореографічного колективу «Альянс» Пісочинського палацу культури та мистецтв.

Дата: 26.06.2019 23:08

Вітаємо танцівників хореографічного колективу «Альянс» Пісочинського палацу культури та мистецтв з успішним виступом на міжнародному спільному проекті Болгарії, Грузії та України - міжнародному фестивалі-конкурсі «ЗІРКИ НЕСЕБРА»!
     Колектив висловлює вдячність Пісочинській селищній раді в особі голови Олега Чернобая за всебічну підтримку.
     Конкурс проходив з 18 по 24 червня в Болгарії, на Сонячному березі, в м. Несебр. Призове срібне місце у віковій категорії 8-10 років – це гарний підсумок мистецького таланту, наполегливих тренувань і мудрого керівництва Анастасії Гуцал. Нам дуже приємно повідомити про досягнення юних танцівників у день народження їх керівника! Бажаємо артистам цікавого творчого життя, нових успіхів та перемог!