Привітання з Днем народження Роганіна О. М., директора комунального закладу «Пісочинський ліцей», Почесного громадянина селища Пісочин.

Дата: 22.11.2019 06:56

Вітаємо  з Днем народження Роганіна Олександра Миколайовича, директора комунального закладу «Пісочинський ліцей», Почесного громадянина селища Пісочин!

Шановний, дорогий Олександре Миколайовичу! Для багатьох поколінь мешканців нашої громади Ви стали прикладом Людини, яка цілком віддає себе  благородному покликанню, а  своє щире серце - юним підопічним! Мудрий, шляхетний, тактовний, Ви – професіонал своєї справи.

У цей світлий святковий день від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, щастя, добробуту та злагоди в Вашій дружній родині! Нехай завжди оточують люблячі люди, вірні друзі та однодумці, а в серці панує радість та  задоволення від втілення всіх задумів! Бажаємо нових досягнень у професійної сфері на благо нашої громади та підкорення нових життєвих вершин!

З Днем народження!