Привітання з Днем народження Заліщук Н.В., заступника директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Дата: 31.10.2019 06:54

Вітаємо з Днем народження Заліщук Наталію Володимирівну, заступника директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»!

Шановна Наталіє Володимирівно! У цей святковий день прийміть наші побажання щастя та успіхів у всіх сферах життя. Ваша прихильність до покликання, відповідальність та сумління праця – взірець для наслідування. Доброзичливість і тактовність, щирість та повага, яку Ви проявляєте до оточуючих, викликають щире захоплення! Нехай кожен день дарує Вам приємності, в родині панують любов, злагода і добробут, а нові професійні звершення сприяють процвітанню нашої громади.

З Днем народження!