Привітання з Днем народження Зуб А. В., творчого керівника зразкового вокального ансамблю «Пісочинські Чарівниці»

Дата: 16.07.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Зуб Аліну Владиславівну, творчого керівника зразкового вокального ансамблю «Пісочинські Чарівниці» Пісочинського палацу культури та мистецтв, керівника хореографічного гуртка Комунального закладу «ЦЮДТ «Імпреза»!

Прекрасна, як пісні України, натхненна й надзвичайно талановита, сповнена чарівною магією мистецтва, Аліна Владиславівна виховує в юних артистах любов до народної культури та її традицій, а також відповідальність і повагу до глядачів.

Шановна Аліно Владиславівно! Нехай життя дарує Вам радість та задоволення, любов і добробут, яскраві незабутні враження та нових друзів, а успіхи Ваших вихованців надихають на нові творчі задуми та ідеї! З Днем народження!