Привітання з Днем народження Кисленко В. І.,  методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 11.07.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Кисленко Вікторію Іванівну,  методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна, дорога Вікторіє Іванівно! Від щирого серця бажаємо Вам щасливого, сповненого любові, радості та добробуту життя! Ваша професійна досконалість  викликає щиру повагу, а врівноваженість, позитивна аура, доброзичливість та надзвичайна порядність є взірцем для оточуючих! У цей святковий день бажаємо Вам завжди відчувати підтримку вірних друзів та впевненість в успішному втіленні  всіх задумів, задоволення від родинного затишку і нових професійних тріумфів! Нехай Ваше здоров’я  та здоров’я найближчих завжди буде міцним, настрій – бадьорим, бажання підкорювати нові життєві вершини – нескінченним!

З Днем народження!