Привітання з Днем народження Погребняка В.П., Почесного громадянина Пісочина.

Дата: 01.06.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Погребняка Володимира Петровича, Почесного громадянина Пісочина!

Людина активної життєвої позиції, мудра та порядна, Учитель з великої літери, Володимир Петрович протягом 60 років роботи в освітньому закладі нашої громади виховував в юному поколінні любов до рідного краю, доброзичливе ставлення до оточуючих, інтерес та прихильність до науки. Багато мешканців нашої громади щиро вдячні йому за поради та знання!

Шановний Володимире Петровичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я та активного довголіття, бадьорого настрою й наснаги на добрі справи! Нехай Вас завжди оточують вірні люди, любов та повага, а в родинній  оселі панує злагода. Радісних днів, тільки позитивних емоцій, душевної гармонії, задоволення від життя! З Днем народження!