Привітання з Днем народження Остапенко О.С., спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 02.06.2020 06:38

Вітаємо з Днем народження Остапенко Олену Сергіївну, спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Дорога Олено Сергіївно! У цей святковий день від щирого серця зичимо Вам щастя! Нехай Ви та Ваші близькі завжди відчувають прихильність долі, любов осяює життєвий шлях,  підтримка вірних людей сповнює радістю та забезпечує успішне втілення всіх планів.

Ваш професіоналізм і неймовірна відповідальність, щирість та порядність викликають повагу, а неповторна харизматичність і позитивне ставлення до світу, чудове відчуття гумору та мудрість захоплюють і надихають!

Хай  затишок та благополуччя у родині дарують задоволення, а творче натхнення сприяє новим ідеям і задумам!

З Днем народження!