Привітання з Днем народження Остапенко О.С., спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 02.06.2019 07:28

Вітаємо з Днем народження Остапенко Олену Сергіївну, спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Професіонал високого рівня, відповідальна та надійна, Олена Сергіївно – взірець для колег. Вона щира та доброзичлива, має дивовижну позитивну енергетику, за яку її люблять та поважають оточуючі.

Шановна Олено Сергіївно! У цей святковий день прийміть наші побажання щасливого, сповненого радості, краси та позитивних емоцій життя! Нехай родинний затишок завжди дарує Вам відчуття задоволення, а підтримка вірних друзів – впевненість і наснагу на нові професійні звершення. Любові, злагоди, добробуту Вашій родині! З Днем народження!