Всесвітній день вишиванки.

Дата: 16.05.2019 07:22

Міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, відзначається у третій четвер травня. Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, тепер це свято набуло міжнародних масштабів.

Слава нашого національного мистецтва виходить далеко за межі України. Справжня колоритна барвиста українська сорочка, оздоблена національними орнаментами та виконана різноманітними техніками вишивання, втілює всю родючість української землі та щедрість і гостинність українського народу. Зі святом, шановні мешканці громади, дорогі співвітчизники!