Сьогодні в рамках першого туру чемпіонату Харківського району з футболу відбувся матч між командами, які представляють нашу громаду - «Надія» та «Пісочинець». Перед початком матчу спортсменів, які особистим прикладом демонструють переваги здорового

Дата: 29.04.2019 22:20

Сьогодні в рамках першого туру чемпіонату Харківського району з футболу відбувся матч між командами, які  представляють нашу громаду - «Надія» та «Пісочинець». Перед початком матчу спортсменів, які особистим прикладом демонструють переваги здорового способу життя,  привітав Пісочинський селищний  голова Олег Чернобай. Яскрава, динамічна гра принесла задоволення як самим футболістам, так і їх відданим вболівальникам! Рахунок 2:2 – це лише початок насиченого сезону!