Привітання з Днем народження Ячіної Н. О., заступника директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «ЦДЮТ «Імпреза»», головного художника Пісочинського палацу культури та мистецтв.

Дата: 01.08.2020 07:00

Вітаємо з Днем народження Ячіну Наталію Олександрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «ЦДЮТ «Імпреза»», головного художника Пісочинського палацу культури та мистецтв!

Шановна Наталіє Олександрівно! Від щирого серця зичимо Вам щастя, любові, натхнення! Людина-митець, Ви  своїм талантом та харизматичністю викликаєте захват!  Вас люблять вихованці та їх батьки, поважають колеги. Нехай кожен Ваш день буде сповнений яскравих вражень та радісних емоцій, а нові професійні успіхи сприятимуть процвітанню нашої громади!

З Днем народження!