Привітання з Днем народження Петренка І. В., спеціаліста 1 категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 26.07.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Петренка Ігоря  Володимировича, спеціаліста 1 категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановний Ігоре Володимировичу! Ми вдячні за Ваше сумлінне відношення до робочих обов’язків та увагу до всіх нюансів та тонкощів професії! Ваша доброзичливість і порядність викликають щиру повагу. У цей святковий день бажаємо Вам наснаги на нові професійні досягнення,  міцного здоров’я та завжди бадьорого настрою. Нехай у Вашій родині панують любов, злагода та добробут, друзі залишаються вірними, а життя дарує позитивні, яскраві враження. Успіхів у всіх сферах життя!

З Днем народження!