Привітання з Днем народження Ноздріної О.В., завідувача Пісочинського закладу дошкільної освіти №1.

Дата: 26.07.2019 07:05

Щиро вітаємо з Днем народження Ноздріну Оксану Валеріївну, завідувача Пісочинського закладу дошкільної освіти №1!

Шановна Оксано Валеріївно!  Нехай життя буде сповнене щастям, любов’ю, красою та гармонією, а злагода та добробут завжди супроводжують Вашу родину. Ваш високий професіоналізм, відданість покликанню, мудрість та доброзичливість, щира любов до юного покоління та його інтересів викликають любов та пошану оточуючих! Бажаємо, щоб заповітні мрії завжди виконувалися, найближчі та друзі радували своєю увагою, злагоджена праця Вашого дружнього колективу та нові професійні звершення сприяли ще більшому розвитку нашої громади!

З Днем народження!