Урочисте закриття IV Відкритого фестивалю аматорських театрів ім В.К. Гужви "В кулісах душі"

Дата: 25.03.2019 21:49

Святкову, радісну атмосферу подарував нашій громаді IV Відкритий фестиваль аматорських театрів ім. В.К. Гужви «В кулісах душі»!

Зустріч зі старими та новими друзями, яскраві емоції, чудові незабутні вистави – фестиваль вже четвертий рік дарує нам чарівний світ мистецтва! 21 вистава, 3 майстер-класи від професіоналів своєї справи, але чотири дні промайнули дуже швидко!

24 березня урочисте закриття фестивалю відвідали шановані гості: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, голова Харківської районної адміністрації Юрій Раїна, голова Харківської районної ради Максим Владиславович Литвиненко, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева.

Особисто привітав мешканців та гостей громади Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Він підкреслив ту велику увагу, яка приділяється розвитку культури в нашій громаді та побажав представникам мистецтва нових творчих успіхів!

У 2019 р. виповнюється 25 років з моменту створення народного театру-студії «Чудеса в решеті». Це дійсно святкова подія, адже в нашій громаді люблять та надзвичайно цінують талановитих артистів! З нагоди ювілею представники театру отримали в якості подарунку ноутбук від Харківської обласної державної адміністрації та світловий пристрій (гармата) від Пісочинської селищної ради.

Славетне журі фестивалю у цьому році було представлено:

- Голова : заслужена артистка України, професор, завідувач кафедри сценічної мови Харківського національного університету мистецтв імені Івана Петровича Котляревського – Людмила Важньова.

- Режисер районного молодіжного центру відділу культури і туризму Харківської районної державної адміністрації – Олександр Кашурін;

- Начальник відділу культури та туризму Харківської районної державної адміністрації – Вікторія Пономаренко.

- Актриса Рівненського академічного українського музично-драматичного театру, актриса кіно, лауреат всеукраїнських конкурсів читців, ведуча – Ніна Ніколаєва.

- Відмінник освіти, педагог, режисер, учасник Всесвітнього фестивалю дитячих театрів 2008, 2018 рр. - Інна Міщенко.

- Заслужений артист України, актор Харківського державного академічного драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, режисер, викладач Харківського національного університету мистецтв імені Івана Петровича Котляревського - Роман Жиров.

- Художній керівник і режисер народного театру «ГаРмИдЕР», переможець всеукраїнських та міжнародних театральних фестивалів і конкурсів, почесний діяч мистецтв Польщі – Руслана Порицька (м. Луцьк).

Нелегкою справою було визначити переможців серед багатьох талановитих театральних колективів! Нам дуже приємно привітати артистів, які отримали вищі нагороди фестивалю:

- Гран-Прі: вистава "Тамплієри" народного молодіжного театру «Від Ліхтаря» Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

- Краща вистава (дитяча категорія): «13 ЗІРКА» народного театрального колективу «Смайл» Конотопської дитячої школи мистецтв.

- Краща вистава (доросла категорія): «Ангелы не плачут» Київського драматичного театра-студії «Яблоко».

- Кращий режисер: Лада Лабзова (Зразковий художній колектив дитячо-юнацька театральна студія «Ну і дітки», м. Полтава), Артем Вишневський (Народний молодіжний театр «Від Ліхтаря», м. Рівне)

Ми вітаємо всіх учасників фестивалю! Щиро вдячні за казкове свято театрального мистецтва та вашу любов до своєї справи! Вітаємо артистів народного театру-студії «Чудеса в решеті» з творчим ювілеєм! З нетерпінням очікуємо нових зустрічей!