Привітання з Днем народження.

Дата: 11.02.2019 08:00

Вітаємо з Днем народження Маргариту Сергіївну Бесараб, керівника хореографічного колективу  «Aquarelly» комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв» та хореографічного колективу  «Fantazy» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Імпреза»,  тренера секції з черлідінгу КЗ «ФОК «Мобіль»»!

Харизматична, граційна, надзвичайно талановита, Маргарита Сергіївна безмежно любить своїх вихованців, передаючи їм свою любов до танців і майстерність! Доброзичлива, щира, з неповторною чарівною усмішкою вона дарує нам диво танцювального мистецтва!

Шановна Маргарито Сергіївно! У цей  радісний святковий день прийміть наші найщиріші побажання великого щастя, гарного здоров’я та казкового кохання, яке  супроводжуватиме  Вас все життя! Нехай кожен задум буде успішним, натхнення – постійним, друзі вірними, а життя наповнене позитивними емоціями та гармонією!

З Днем народження!