Привітання з Днем народження Прудніковой С.М., спеціаліста І категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 17.01.2021 06:29

Вітаємо з Днем народження Прудникову Світлану Миколаївну, спеціаліста І категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Світлано Миколаївно, у цей святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров`я, невичерпного натхнення на добрі справи, щастя та благополуччя! Нехай доля буде прихильною до Вас і Вашої родини, всі задуми втілюються у життя, нові професійні успіхи наповнюють серце гордістю! Бажаємо завжди відчувати любов близьких і підтримку колег, радіти кожному дню та дарувати свою усмішку іншим!

З Днем народження й нехай всі Ваші мрії здійсняються!