Привітання.

Вітаємо с Днем народження Канівець Людмилу Геннадіївну, золотий голос Пісочинського палацу культури та мистецтв,  володарку Гран-прі Всеукраїнського фестивалю джазової музики "Jazz - Fiesta" (2018р.), лауреата Першої премії Міжнародного конкурсу "Жива вода" (2016р.), лауреата Другої премії Міжнародного фестивалю народної творчості "Сорочинський ярмарок", артистку естради та джазу!

Шановна Людмило Геннадіївно!  Господь при народженні щедро нагородив Вас талантом, красою та добрим, відкритим серцем! Ми щиро бажаємо Вам щастя та постійного натхнення, любові й благополуччя у родині! Нехай кожен день дарує Вам яскраві, позитивні емоції та нові враження, а успішне втілення планів -  відчуття гармонії і задоволення від життя!

Зі святом!