Привітання з ювілеєм Гримайла І.К., тренера-викладача з велоспорту Пісочинської ДЮСШ

Дата: 09.01.2021 06:46

Вітаємо з ювілеєм Гримайла Ігоря Костянтиновича, тренера-викладача з велосипедного спорту Пісочинської ДЮСШ!

Шановний Ігоре Костянтиновичу! У цей прекрасний святковий день прийміть наші щиросердні побажання творчого натхнення та невичерпної наснаги на втілення всіх ідей і планів! Ваша любов до спорту, прихильність до здорового способу життя, щирість і доброзичливість – найкращий приклад для юних спортсменів. Нехай життя буде сповнене щастя та любові, кожен день дарує радість від спілкування з друзями та однодумцями та гордість за нові успіхи юних спортсменів! Здійснення всіх мрій, благополуччя та достатку, нових яскравих вражень і всіляких приємностей!

З ювілеєм!