Найрозумніший-2020

Дата: 20.02.2020 20:28

20 лютого 2020 року в Пісочинській селищній об’єднаній територіальній громаді, на базі КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»  вперше пройшов інтелектуальний конкурс «Найрозумніший» в номінації «Математика». В конкурсі взяли участь 12 учнів 2-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Під час змагань панувала хвилююча атмосфера, учні з великим задоволенням і цікавістю долучилися до гри й намагалися продемонструвати свої знання з математики.

Переможцями стали представники КЗ «Пісочинський ліцей»:

І місце посів Онацький Давід , учень 4-Б класу, учитель Харіна Р.О.,

ІІ місце – Бобрусь Кирило, учень 4-А класу, учитель Распопіна Д.Б.,

ІІІ місце – Бєлов Сергій, учень 4-Б класу, учитель Харіна Р.О.

Усі учасники конкурсу були відзначені дитячими енциклопедіями від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая. Онацький Давид отримав ще й кубок переможця.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо   подальших успіхів та наснаги в навчанні!

Протокол результатів конкурсу розміщено на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради в розділі «Конкурси».

ФОТОАЛЬБОМ КОНКУРСУ