Конкурс дитячої творчості «#Pisochin talent kids Fest».

Дата: 26.04.2019 19:00

26 квітня на базі Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» відбувся чудовий конкурс дитячої творчості «#Pisochin talent kids Fest». Юні вихованці  садочків Пісочинської громади знов вразили нас своїми талантами та майстерністю. Яскраві, виразні, неповторні танцювальні вистави та зворушлива щирість виконавців вразили всіх гостей мистецького заходу! За підсумками виступів танцівників місця розподілилися наступним чином:

1 місце - колектив Пісочинського ЗДО №3 «Теремок» з композицією «З мрією про Україну»;

2 місце – колектив Пісочинського ЗДО №1 з композицією «Україна – це ми!»; колектив Пісочинського ЗДО №3 «Теремок» з композицією «Моє дитинство».

3 місце – колектив Пісочинського ЗДО №2 із надзвичайно тендітною, чарівною композицією «Весняна фантазія».

Вітаємо всіх учасників конкурсу! Ви – надзвичайно натхненні та талановиті!