Дата: 24.10.2019 17:17

23 жовтня на базі Пісочинського ліцею з метою виявлення та підготовки школярів до участі в змаганнях обласного рівня, підвищення спортивної майстерності, популяризації та розвитку футболу Україні відбувся І (міжшкільний) етап змагань з футболу шкільної Спартакіади «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради.

В змаганні брали участь команди Пісочинського ліцею, Пісочинської ЗОШ, Березівської ЗОШ. За підсумками проведених матчів визначено переможця етапу – футбольну команду КЗ «Пісочинський ліцей».  Вітаємо юних спортсменів і бажаємо успіху в наступних етапах змагань!