Зустрічі поліцейських офіцерів громади з учнями щодо протидії вживання наркотичних речовин

Дата: 25.02.2021 17:15

24 та 25 лютого у Пісочинському ліцеї та Березівській ЗОШ відбулися зустрічі поліцейських офіцерів громади Пісочинської ОТГ з учнями щодо протидії вживання наркотичних речовин.

На заході у Березівській ЗОШ була також присутня співробітниця поліції відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області.

Заходи, які проводились в освітніх закладах громади, були спрямовані на налагодження комунікації з молоддю, проведення просвітницько-профілактичних заходів, які спрямовані на профілактику та протидію вживання наркотичних речовин підлітками, пропаганду здорового образу життя, запобігання вчинення правопорушення дітьми.

Зустрічі пройшли в інтерактивній формі. Кожен бажаючий мав змогу поставити запитання поліцейським та отримати змістовну відповідь. Офіцери громади надали свої контакти для дітей та вчителів освітніх закладів.

Подібні зустрічі з підлітками плануються проводити на постійній основі. Здорова молодь – запорука добробуту громади!