МЕТОДИЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2020»

Дата: 15.11.2019 17:09

15 листопада 2019 року відповідно до розподілу зон на території Пісочинської селищної ради в Пісочинському ліцеї відбулися перші фінальні випробування зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Історія».

Вчителі історії: Гасан  Євген Юрійович (Комунальний заклад «Харківська санаторна школа № 9» Харківської обласної ради), Савченко Олена Володимирівна (Роганський аграрний ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області) демонстрували педагогічну майстерність у двох конкурсних випробуваннях: «Методичний експромт» та «Методичний практикум».

Дякуємо всім конкурсантам за участь, членам журі за якісну роботу!

Зведений протокол оцінювання першого ФІНАЛЬНОГО етапу («Методичний експромт» та «Методичний практикум») конкурсантів першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Історія» від 15.11.2019 знаходиться на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради в розділі «Учитель року».