Участь представників Пісочинського ліцею в освітньому форумі «Impact of Technology: How to survive E-learning»

Дата: 23.02.2021 17:06

Протягом 18 - 19 лютого учні 10-а та 10-б класів  Пісочинського ліцею взяли участь в освітньому форумі «Impact of Technology: How to survive E-learning», який був організований кафедрою іноземних мов Українського державного університету залізничного транспорту. Конференція проходила в режимі онлайн.

Учениці 10-б класу Басараб Евеліна та Бурда Каміла виступили з презентацією «How has COVID-19 affected education». Дівчат було нагороджено грамотами за кращу доповідь та відзначено грошовими відзнаками.

Учні здобули досвід публічних виступів, застосували навички ораторського мистецтва та спілкування англійською мовою, поділилися досвідом дистанційного навчання в умовах пандемії.

Вчитель Демченко Людмила Уралівна, яка підготувала учнів, взяла участь у роботі школи-семінару.

Учасники форуму висловлюють велику вдячність організаторам за креативність, компетентність та цікавий досвід!