Новини культури громади.

Дата: 28.01.2019 17:05

На міжнародному конкурсі - фестивалі дитячої та молодіжної творчості «Золотий Олімп Карпат», талановиті артисти народного естрадного колективу "Шоу-Театр Xcluzity" КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв» презентували 9 чудових номерів. Блискучий результат - 7 перших місць, одне друге та одне третє місце, приз глядацьких симпатій!

На фестивалі "Цирк III тисячоліття", який проходив у Харкові, колектив своїми неповторними виступами гідно представив Пісочинський палац культури, продемонструвавши високий рівень розвитку культури в нашій громаді!

Вітаємо артистів та їх творчого керівника, Карпенка Олексія з вагомими творчими досягненнями! Пишаємось і зичимо постійного натхнення та нових перемог!