Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 14.09.2021 16:57

Черговий 17 тур чемпіонату Харківського району з футболу, який відбувся у неділю, 12 вересня,  приніс командам Пісочинської громади наступні результати: ФК "Березівка" - "Колос" Бабаї - 4:1, "Маяк 1959" Селекційне - "Пісочинець" Пісочин - 5:1, ФК "Водолага" Нова Водолага - "Промінь" Коротич - 0:1, "Надія" Пісочин - "Партизан" Покотилівка - 0:1. Таким чином, за 5 турів до завершення у конференції лідирує Коротичанський "Промінь", зберігаючи мінімальну перевагу над своїми головними суперниками.

19 вересня у 18-у турі в Пісочині відбудеться відразу дві зустрічі: "Пісочинець" прийматиме "Колос" із Бабаїв, а "Надія" зустрінеться з ФК "Водолага". Тому чекаємо вболівальників наших команд на стадіоні Пісочинського ліцею починаючи з 15-ї години! Лідер конференції "Промінь" з Коротича приймає в Будах команду "Маяк 1959" з Селекційного, а ФК "Березівка" грає також у гостях з БФК "Безлюдівка". Бажаємо впевненої гри та гарних результатів!