Новини освіти.

Дата: 02.02.2019 16:52

02 лютого своє 15-річчя відзначив комунальний заклад «Пісочинська дитячо-юнацька спортивна школа»  - осередок спортивного життя та виховання юного покоління нашої громади!

Тренерський склад школи та юних футболістів, учасників чергового етапу Кубка Пісочинської громади з міні-футболу, особисто привітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Він подякував наставникам молоді за особистий приклад прихильності до здорового способу життя та любов до спорту, а юним спортсменам побажав успіхів та перемог!

З нагоди річниці тренерський склад закладу було відзначено почесними грамотами, м`ячами та солодощами від Пісочинської селищної ради. Учасники футбольних команд в якості приємного сюрпризу отримали солодкі  подарунки.

Вітаємо чудових спортивних наставників громади зі святом! Ми вдячні вам та пишаємося досягненнями ваших вихованців!