Шкільні табори: дозвілля, розваги, оздоровлення та відпочинок

Дата: 29.05.2019 16:45

Шкільні табори: дозвілля, розваги, оздоровлення та відпочинок

859 школярів закладів освіти Пісочинської селишної ради мають змогу упродовж 14 днів,  з 27 травня  по 13 червня 2019 року, відпочити в 6 дитячих закладах відпочинку - таборах з денним перебуванням при закладах освіти громади. Табір допомагає дитині навчитися будувати відносини з однолітками, розширити кругозір, загартуватися, випробувати нові емоції.

27-29 травня 2019 року табори розпочали роботу з урочистого відкриття, яке супроводжувалося яскравими дійствами, концертами, іграми.

Тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей,  робота  таборів  відпочинку дає можливість цікаво, весело та з користю для здоров’я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти. Пріоритетними напрямами роботи таборів громади є відпочинок, виховання та розвиток дітей. Протягом 14 днів  будуть проведені виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, направлені на залучення молоді до здорового способу  життя. Сплановані тематичні дні:  Дні здоров’я, Дні  пошуку скарбів, Дні творчості,  Дні гумору, Дні  романтики, Дні пам’яті, Дні ввічливості, Дні родини, Дні професій, Дні Конституції,  Дні талантів, Дні книги та багато інших.

Для всіх дітей, які відпочивають в таборах, організовано дворазове  гаряче харчування. Середня вартість обіду – 30 грн. на 1 дитину в день.

З метою якісного навчання дітей іноземним мовам на базі Березівської ЗОШ та Пісочинського ліцею відкрито літні мовні табори. Діти спілкуються між собою іноземними мовами, розвиваючи навички роботи в команді, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

Відпочинок дітей у канікулярний час сприяє покращенню їхнього здоров’я, забезпечує зайнятість, попереджує явища бездоглядності та  продовжує освітній процес з  розвитку творчих здібностей школярів.