Пісочинська громада відсвяткувала День захисту дітей!

Дата: 03.06.2019 16:43

З 31 травня по 02 червня в нашій громаді відбувались святкові заходи, присвячені Дню захисту дітей. Яскрава розважальна програма, яку подарували глядачам артисти Пісочинського палацу культури та мистецтв і Березівського будинку культури, солодощі та соки від Пісочинської селищної ради, повітряні кульки та чудові велетенські панди, надувні гірки та батути – все сприяло радісному настрою та душевній атмосфері свята!  Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав маленьких мешканців громади та їх батьків. Він передав особисті вітання від голови ХОДА Юлії Світличної та побажав діткам щасливого, радісного життя, здоров`я й успіхів у всіх починаннях! Теплі побажання прозвучали від в.о. старости Березівського старостинського округу Ігоря Штоди, депутатів селищної ради. Велика дружна родина – Пісочинська громада цінує зв`язок поколінь та створює всі умови для повноцінного гармонійного розвитку підростаючого покоління!