Загальношкільний урок до Дня Соборності України. КЗ «Пісочинський ліцей».

Дата: 23.01.2020 16:41

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.
Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.
Традиційно, в ліцеї у цей день проводиться загальношкільний урок. Традиційно учителі та учні всіх класів з відповідальністю поставилися до підготовки та оформлення кабінетів. Було проведено квести, вікторини, круглі столи. Учні молодших класів складали кросворди, малювали державні символи України, створювали в класах живі ланцюжки. До учнів 11 Б класу були запрошені представники волонтерської організації.
Подібні заходи виховують у учнів почуття любові до рідної Батьківщини та повагу до її історичного минулого.

БІЛЬШЕ ЦІКАВИХ ФОТО ЗАХОДУ