Свята

Дата: 06.03.2019 22:38

Прекрасні жінки нашої громади! Чарівні, граційні, талановиті та майстерні! Вони дарують нам свій неповторний світ, свою любов та свою турботу!
Слова вдячності, любові та ніжності до жінок звучали 06 березня зі сцени КЗ "Пісочинський палац культури і мистецтв". У цей день прекрасні мешканки нашої громади та їх сім'ї стали глядачами святкової концертної вистави до 8 березня у виконанні улюблених артистів палацу культури та харизматичної групи "Platinum". Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай і виконуючий обов'язки старости Березівського старостинського округу Ігор Олександровича Штода особисто привітали чарівних жінок зі святом, побажав їм любові, щастя, добробуту, виконання мрій та задумів. Експозиція талановитих майстринь, вишуканий музикант у фойє, шампанське для гостей свята, весела лотерея з різноманітними призами, радісний настрій, усмішки та сміх - це було чудове свято для наших улюблених жінок!