Свята

Дата: 09.03.2019 21:31

Громада святкує Масляну! Веселими танцями та народними піснями, цікавими іграми та смачними млинцями!

Щороку за організацією Пісочинської селищної ради у громаді відбуваються народні святкування Масляної. 09 березня мешканці с. Рай-Оленівка, вул. Покровської та мікрорайону «Надія» із задоволенням взяли участь у розвагах та стали глядачами дивовижної вистави у виконанні улюблених талановитих артистів Пісочинського палацу культури та мистецтв. Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай особисто привітав мешканців зі святом, побажав їм добробуту та щастя, любові та злагоди, а також успіху та процвітання!
Дитячий сміх, усмішки на обличчях дорослих, ароматні, смачні млинці та солодощі від Пісочинської селищної ради, доброзичлива атмосфера свята подарували всім присутнім незабутні позитивні враження та радісні емоції!
Запрошуємо Вас завтра, 10 березня відсвяткувати Масляну на вул. Слобідській, у Березівці та в мікрорайоні «Мобіль»!