Спортивні новини.

Слід зазначити, що представники команди "Юніор" 2008 р.н. впродовж усього турніру були фаворитами у своїй віковій групі. До фіналу дійшли без єдиного програшу! На жаль, наприкінці змагань фортуна була не на їхньому боці і, як результат, – друге місце!

Команди 2007 та 2009 р.н. провели запеклі поєдинки з найсильнішими командами міста Харкова. Гарні голи, набуття ігрового досвіду та бронза у Чемпіонаті!

Команда «Юніор–2010», в склад якої входили гравці 2011 та 2012 р.н., продемонструвала поступове зростання майстерності та дуже непоганий результат.

Ми пишаємось талановитими спортсменами нашої громади! Вітаємо футболістів та їх тренера, Кузьменка С.С. з успіхом і бажаємо їм нових досягнень та яскравих впевнених перемог!