Відкритий турнір з боротьби самбо «Мужність» серед юнаків. Нові перемоги самбістів громади.

Дата: 24.02.2020 15:29

23 лютого на базі Комунального закладу «ФОК «Мобіль» відбувся Відкритий турнір з боротьби самбо «Мужність» серед юнаків.
Чудові результати продемонстрували спортсмени нашої громади – вихованці ФОКу! Чемпіони в молодшій віковій категорії: Іващенко Павло, Мануйленко Микола, Шкарлат Ярослав, Белінський Артем, Кошарний Кирило, Бердніков Богдан, Асеєв Гордій, Дяченко Микита, Загревський Данило. На другому місці представники мікрорайону Залютине (м. Харків). Третє місце посіли спортсмени із м. Південне.
Серед дорослих перше місце посіли також самбісти ФОКу: Бирка Євген, Плишивий Тимур, Верменко Єгор, Косінцев Артур, Лобанов Максим, Авалян Давид, Медведєв Михайло. На другому – спортсмени ГТО, третє місце у представників м. Південне.
Призери змагань відзначені кубками, медалями та дипломами від Пісочинської селищної ради.
Вітаємо всіх учасників турніру! Пишаємось перемогами наших спортсменів і бажаємо їм нових успіхів! Дякуємо тренеру Помиляйко Г.В. за високоякісну підготовку спортсменів до змагання!