УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ - 2019»

Дата: 25.10.2019 15:19

22 – 24 жовтня 2019 року в м. Києві проходила одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2019». Організаторами виставки були Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Цього року в роботі виставки брали участь 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, США, Болгарії та інших країн.

У межах виставки завідувач НМК відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Світлана Головня та директор Пісочинського ліцею «Мобіль» Галина Волобуєва відвідали тематичні програми, конференції, презентації, семінари, майстер-класи, панельні дискусії; ознайомилися з інноваційними програмами розвиту та сучасним обладнанням закладів освіти.

Участь у виставці – це нові перспективи, нові ділові зв’язки, гарна можливість популяризувати Пісочинську об'єднану територіальну громаду.