Вітаємо викладачів КЗ "Пісочинська школа мистецтв "АРТ НОВА" з успішним проходженням атестації!

Дата: 30.10.2020 15:15

Атестація для педагогічного працівника – це випробовування, своєрідний підсумок діяльності роботи, комплексна перевірка, що здійснюється спеціальною атестаційною комісією.
30 жовтня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії КЗ "Пісочинська школа мистецтв"АРТ НОВА".
Атестація пройшла без скарг і порушень, дала змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі педагогів, внесла певні корективи в професійну діяльність викладачів.
За підсумками атестації комісія прийняла рішення присвоїти Котенко Олені Олександрівні кваліфікаційну категорію "викладач першої категорії", підтвердити Дядченко Олені Григорівні - "викладач першої категорії", Стельмах Оксані Павлівні та Донченко Інні Михайлівні підтвердити 11 тарифний розряд.