Вітаємо юних велосипедистів - учасників команди "MOBIL TEAM" (КЗ "Пісочинська ДЮСШ") з успішним відкриттям сезону!

Дата: 08.04.2019 15:02

06 квітня спортсмени взяли участь у Відкритій першості КС СДЮСШОР Динамо, яка відбувалась  на території  Журавлівського гідропарку (м. Харків, Салтівка).

Ярослава Стецюк, Євгенія Фадєєва, Майданник Вадим стали переможці змагання в своїх вікових групах!

Також Вадим Майданник поза конкурсом проїхав гонку у старшій групі та показав надзвичайно гідний результат. Свою майстерність продемонстрували і решта учасників команди - Данила Кузьменко, Павло Хрол, Арсеній Качанюк, Дмитро Косилко.

Бажаємо талановитим спортсменам громади нових цікавих змагань і яскравих впевнених перемог! Висловлюємо вдячність їх наставнику, тренеру Гримайлу Ігорю Костянтиновичу за гідне виховання та відмінну підготовку молоді!