Шкільна Спартакіада «Спорт протягом життя». Легкоатлетичне чотириборство

Дата: 11.10.2019 14:59

З метою виявлення та підготовки школярів до участі в змаганнях обласного рівня, підвищення спортивної майстерності, популяризації та розвитку тенісу настільного в Україні 11 жовтня на базі Пісочинського ліцею відбувся І (міжшкільний) етап змагань з легкоатлетичного чотириборства шкільної Спартакіади «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради.

Переможцем першого етапу стала команда представників Пісочинського ліцею, яка отримала1078 балів. На другому місце - Пісочинський ліцей " Мобіль" з 928 балами. Третє місце посіла команда Пісочинської ЗОШ, яка отримала 831 бал.

Підсумки особистого заліку учасників змагань:

- Дівчата,старша група: Соколова Марія - 240 балів (Пісочинський ліцей).

- Дівчата, молодша група: Петлиця Дар'я -184 бали (Пісочинський ліцей).

- Хлопці, старша група: Кузьменко Данило - 218 балів (Пісочинський ліцей "Мобіль").

- Хлопці, молодша група:Малий Владислав - 149 балів (Пісочинський ліцей "Мобіль").

Вітаємо юних спортсменів! Бажаємо нових цікавих змагань і впевнених перемог!