Любов до спорту та прихильність до здорового способу життя – чудовий особистий приклад наставника молоді!

Дата: 22.06.2019 14:53

16 червня у м. Дніпро відбулась велогонка «Gran Fondo Dnipro Race 2019» - Відкритий кубок з велосипедного спорту на шосе. Змагання вже третій рік поспіль збирають безліч спортсменів, які безмежно люблять велоспорт та з задоволенням беруть участь у гонці, не зважаючи на спекотні погодні умови. Вітаємо Ігоря  Костянтиновича Гримайла, тренера з велоспорту Пісочинської ДЮСШ, який виховує чудових юних спортсменів нашої громади,  з призовим місцем Кубка! У своїй віковій групі він став бронзовим призером, продемонстрував спортивні якості, що заслуговують щиру повагу та захоплення! Бажаємо Ігорю Костянтиновичу й надалі отримувати задоволення від життя та нових професійних і спортивних успіхів!