Привітання з Днем народження Устінової Н.М., почесного громадянина Пісочина, директора Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв», режисера народного театру-студії «Чудеса в решеті»

Дата: 26.07.2020 14:43

Вітаємо з Днем народження Устінову Наталію Миколаївну, почесного громадянина Пісочина, директора Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв», режисера народного театру-студії «Чудеса в решеті»!

Людина Мистецтва, чарівна муза нашої молоді, мудрий керівник і неймовірно прекрасна, харизматична жінка – Наталія Миколаївна викликає захват і щиру повагу загалу! Шановна, дорога Наталіє Миколаївно! Прийміть наші щирі привітання та побажання завжди відчувати радість від нових ідей і гордість від успішного втілення планів. Нехай Ваш життєвий шлях осяює Любов, сімейний затишок дарує насолоду, спілкування з однодумцями надихає на нові феєричні плани.

Щастя, міцного здоров`я, добробуту, яскравих позитивних вражень від життя! З Днем народження!