І етап фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10 та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради

Дата: 02.10.2019 14:24

02 жовтня 2019 року в актовій залі Комунального закладу «Пісочинський ліцей»  серед учнів 10 та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради відбувся І етап фестивалю ораторського мистецтва за темою «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко)». В заході брали участь:

Прізвище, ім`я, по батькові учня

Заклад

загальної середньої освіти

Бережна Єлизавета Володимирівна

КЗ «Березівська ЗОШ»

Гончаренко Ірина Володимирівна

КЗ «Пісочинська ЗОШ»

Волохов Денис Ігорович

КЗ «Пісочинська ЗОШ»

Пономаренко Аліна Георгіївна

КЗ «Пісочинський ліцей»

Коляда Євгенія Вячеславівна

КЗ «Пісочинський ліцей»

Циганко  Анастасія Станіславівна

КЗ «ПЛ «Мобіль»

Лукашенко  Владислава Сергіївна

КЗ «ПЛ «Мобіль»

11

Промови юних ораторів були проникливими, оригінальними, зворушливими. Їм вдалося продемонструвати вміння висловлювати свої думки, вести діалог. Магією слова учні зуміли заворожити присутніх.

Переможцем І етапу фестивалю стала Гончаренко Ірина (учитель Заліщук Н.В.). ІІ місце виборола Циганко Анастасія (учитель Пахуща Л.Ю.), ІІІ місце – Лукашенко Владислава (учитель Гузовська О.Ю.).

Вітаємо учасників фестівалю! Бажаємо Ірині гідно представити Пісочинську громаду на обласному етапі фестивалю.