Осінний бал. КЗ "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Дата: 25.10.2019 14:12

24 жовтня за ініціативою органів Правління учнівського самоврядування в освітньому закладі було проведено "Осінній бал" для учнів 5-11 класів. Кожен клас готував осінню композицію, головним атрибутом якої був гарбуз, а також яскравий номер від групи підтримки.

Прекрасні пари від кожного класу взяли участь у конкурсі на звання "Міс та містер Золота Осінь-2019". Вони підготували візитку, сучасну озвучку обраного шляхом жеребкування мультфільму та творче завдання від членів журі. Кожен з учасників гідно представив свій клас, став переможцем у певній номінації.

Чарівний бал подарував безліч яскравих вражень і безліч позитивних радісних емоцій. Він продемонстрував велику кількість талантів нашої молоді, її духовну красу та обдарованість!