Вітаємо команду Пісочинської ОТГ - срібних призеров змагань з волейболу за програмою Харківської обласної Спартакіади!

Дата: 17.04.2019 14:08

12 квітня в місті Харків відбулись змагання з волейболу за програмою Харківської обласної Спартакіади з видів спорту серед районів області, міст обласного значення та об`єднаних територіальних громад. Команда Пісочинської ОТГ потрапила до підгрупи з чотирьох команд, де перемогла з рахунком 2:0 команди Харківського та Вовчанського районів, а також команду Золочівської ОТГ. У півфіналі пісочинці в запеклій боротьбі здолали досвідчену команду з м. Первомайський з рахунком 2:1. В фінальній грі наша команда здобула срібні медалі, поступившись команді м. Куп`янська -  0:2.  Вітаємо представників команди та бажаємо їм нових цікавих змагань, нових перемог та спортивних успіхів!