Запрошуємо взяти участь у конкурсі!

Дата: 19.01.2021 14:03

Відділ освіти, культури, молоді та спорту спільно з Комунальним закладом «Пісочинський палац культури та мистецтв» за підтримки Пісочинської селищної ради оголошує онлайн-конкурс дитячої та юнацької творчості, присвячений Дню Соборності України «Пісочин на карті України!».

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 5 до 18 років.

Номінації конкурсу:

- «Кращій малюнок» треба зобразити Пісочин на карті України;

- «Кращій літературний твір» написати невеликий (1-2 сторінки) твір на тему «Пісочин - частинка України!».

Умови конкурсу:

1. Роботи в номінації «Кращій малюнок» необхідно сфотографувати, а в номінації «Кращій літературний твір» зберегти в електронному вигляді.

2. Фотографії та електронні листи надіслати на електронну пошту Палацу культури: pesochin.dk@gmail.com

3. В листі з фото або документом треба вказати:

- Ім'я та Прізвище;

- Ваш вік;

- Населений пункт; заклад освіти.

Роботи приймаються до 21 січня 2021 року (включно).

Усі роботи онлайн-конкурсу будуть опубліковані на офіційному-вебсайті Пісочинського палацу культури та сторінках соцмереж. Переможці кожної номінації отримають пам'ятний подарунок від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая.