Вітаємо талановитих спортсменів громади з новими успіхами!

Дата: 17.02.2020 13:50

08 лютого в спорткомплексі ШВСМ міста Харкова пройшов відкритий кубок Харківської області з карате версії SKIF.

Спортсмени секції карате Пісочинського ліцею склали серйозну конкуренцію супротивникам:

- Кушнаренко Марія й Олександра - 1 місце в командному ката (формальні вправи);

- Кушнаренко Марія - 2 місце в особистому ката, дівчата 2004-2003 ррн і 2002 ррн+;

- Зотов Євген - 3 місце в ката, юнаки 2004-2003 ррн;

- Гончарук Оксана - 1 в куміте (спаринг), дівчатка 2009-2010 ррн;

- Древицький Вадим в одній з найбільш масових категорій турніру - юнаки 2009-2010 ррн завоював 1 місце.

- Дзугань Андрій - 3 місце в куміте, хлопчики 2008-2007 ррн, легка вага;

- Матюшин Богдан - 2 місце в куміте, хлопчики 2008-2007 ррн, важка вага.

- Бердніков Дмитро,  дебютант - 3 місце в куміте, хлопчики 2013 ррн.

Наступним спортивним стартом для наших каратистів  стала участь 15 лютого у міжнародному турнірі в м. Руше, Словенія, де змагалися спортсмени із 7 країн. До складу збірної України, стала переможцем у загальнокомандному заліку, увійшли й наші спортсмени - Ващенко Володимир, Кушнаренко Марія та Олександра, Недбайло Костянтин. Дівчата у складі збірної команди представників Харківської та Запорізької областей посіли 3 місце в командному ката. Кушнаренко Марія стала 4-й в особистому ката серед дівчат 14-17 років.

Ващенко Володимир і Недбайло Костянтин, успішно пройшовши кілька кіл, завершили боротьбу на етапі виходу до фіналу в категорії ката (формальні вправи).

Тренер команди - Недбайло Костянтин, як голова суддівської колегії Всеукраїнської федерації Шотокан карате SKIF, взяв участь в суддівстві турніру.

Пишаємось досягненнями спортсменів нашої громади! Бажаємо їм нових успіхів і яскравих перемог! Вдячні наставнику молоді – тренеру Костянтину Недбайлу за високоякісну підготовку каратистів до змагань!