НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 16.10.2019 13:41

НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

16 жовтня 2019 року в актовій залі Пісочинської селищної ради відбулася спільна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти, директорів закладів дошкільної та позашкільної освіти.

На нараді розглянуті питання:

1. Про початок опалювального періоду 2019/2020 навчального року.

2.Аналіз функціонування сайтів закладів освіти.

3.Про стан охоплення дітей 3-6-річного віку дошкільною освітою на території громади. Аналіз комплектації груп у закладах дошкільної освіти в 2019/2020 н.р.

4.Про організацію та проведення ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

5.Про організацію проведення конкурсу «Учитель року-2019».

6.Про організацію виховних профілактичних заходів, спортивних заходів, роботу органів учнівського самоврядування в 2019/2020 н.р.

Матеріали наради розміщено на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту пісочинської селищної ради в розділі «Матеріали нарад».