Відбулися вибори за посадами у Парламент Лідерів учнівського самоврядування Молодіжної ради Пісочинської ОТГ

Дата: 06.12.2019 13:36

05 грудня 2019 року в залі засідань Пісочинської селищної ради відбулися вибори за посадами у Парламент Лідерів учнівського самоврядування Молодіжної ради серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської ОТГ.

До уваги присутніх були представлені проекти чотирьох претендентів на посаду «Президент Парламенту Лідерів учнівського самоврядування Молодіжної ради» щодо роботи учнівського самоврядування в умовах розвитку Пісочинської ОТГ та кандидатури самовисуванців на посаду «Заступник Президента Лідерів учнівського самоврядування Молодіжної ради».

Процедура виборів проводилася за принципом загального рівного і прямого виборчого права при таємному голосуванні.

Голова виборчої комісії, завідувач науково-методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, Головня Світлана Миколаївна за результатами голосування оголосила переможця на посаду Президента Парламенту Лідерів учнівського самоврядування Молодіжної ради – Роланда Чедія, учня 10 класу Пісочинського ліцею та переможця на посаду заступника  Президента Парламенту Лідерів учнівського самоврядування Молодіжної ради – Ярославу Лукієнко, ученицю 9 класу Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо Роланда і Ярославу з перемогою, зичимо плідної та успішної роботи!

Учасниками зібрання обрано відповідальних осіб за такими напрямками діяльності Парламенту Молодіжної ради: «Академія управлінської майстерності»; «Рух лідерів»; «Шкільний омбутсмен»; «Правильний вибір професії – щасливе майбутнє!»; «За здоровий спосіб життя»; «Засоби масової інформації».

До складу зазначених вище напрямків діяльності увійшли представники кожного закладу освіти Пісочинської ОТГ.

Також було визначено структуру Парламенту Лідерів учнівського самоврядування Молодіжної ради та основні заходи роботи на 2020 рік.

Дякуємо педагогам закладів загальної середньої освіти Мельник Марині Павлівні, Карась Галині Іванівні, Буніній Наталії Вікторівні за відповідальне ставлення до забов’язань членів виборчої комісії.

Матеріали засідання Парламенту Лідерів учнівського самоврядування Молодіжної ради розміщено на сайті відділу освіти, культури молоді та спорту Пісочинської селищної ради (ПЛУюС).