Успішна участь команди "Пісочинські козачата" Пісочинського ліцею в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Дата: 10.06.2019 13:31

04 червня на базі КЗ "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою "Патріот" в смт Есхар Чугуївського району відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Організатор змагань виступив Комунальний заклад  "Харківська обласна станція юних туристів".

Пісочинська громада була представлена переможцями І місцевого етапу - командою "Пісочинські козачата" Пісочинського ліцею. Керівником команди є Сєдих Микола Володимирович, учителем предмету "Захист Вітчизни" ліцею. Для нашої команди це був перший досвід обласних змагань. Змагання відбувались у 7 дисциплінах серед 17 команд області. Кращі показники команда продемонструвала у змаганнях зі стрільби - 4 місце, в проходженні військово-спортивної смуги перешкод - 4 місце. Вдало пройшов виступ у конкурсі "Впоряд" (5 місце), де особливою увагою суддів були відмічені дівчата нашої команди. В загальному заліку пісочинці посіли 7 місце, що є непоганою запорукою успіху у подальших виступах представників нашої громади. Дякуємо хлопцям та дівчатам, а також її наставнику, Миколі Володимировичу за вдалий виступ на обласних змаганнях.  Бажаємо подальших успіхів у відновлені традицій українського козацтва!