31 травня – день народження велосипедного спорту.

Дата: 31.05.2020 12:50

У 1868 році, наприкінці весни, відбулася перша в історії велогонка. Майданчиком для проведення змагань було обрано старовинний парк у передмісті Парижа. На дистанції довжиною 2000 м переможцем став 19-річний британець Джеймс Мур.

У наступному році після паризької гонки стартували перші шосейні велогонки з фінішем у Руані. Їх дистанція склала вже 120 кілометрів. Змагання набули міжнародного масштабу. Саме тоді ряди спортсменів-велосипедистів поповнили 2 жінки.

Легендарна гонка «Тур де Франс», яка стартувала у 1903 році, й досі вважається найпрестижнішою  велосипедною гонкою.

Вітаємо всіх, хто обрав здоровий спосіб життя та є прихильником велосипедного спорту!

Також нагадуємо, що в нашій громаді, на базі Пісочинського ліцею Мобіль функціонує відділення велоспорту Комунального закладу «Пісочинська ДЮСШ». Тренує юних велосипедистів громади чудовий майстер, славетний спортсмен - Гримайло Ігор Костянтинович.  З початку нового навчального року запрошуємо діток від 8 до 18 років до тренувань!