Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Перше спільне засідання організаційного комітету та журі першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Перше спільне засідання організаційного комітету та журі

першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу

«Учитель року – 2020»

Члени засідання визначилися, що перший тур конкурсу буде проведено в два (відбірковий та фінальний) етапи, відповідно до розподілу територіальних зон, у таких номінаціях: «Початкова освіта», «Історія».

Конкурсні випробування першого (зонального) туру Конкурсу в номінації «Історія»:

Відбірковий етап: «Тестування», «Практична робота».

Фінальний етап: «Методичний експромт», «Методичний практикум», «Урок».

Конкурсні випробування першого (зонального) туру Конкурсу в номінації «Початкова освіта»:

Відбірковий етап: «Тестування», «Практична робота».

Фінальний етап: «Методичний експромт», «Проєкт», «Урок».

Члени засідання ухвалили графік проведення другого (регінального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», критерії оцінювання та завдання конкурсних випробувань, розглянули інформаційні картки учасників першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Додатково повідомляємо, що перші випробування «Тестування» і «Практична робота» для конкурсантів у номінації «Початкова освіта» відбудуться 07 листопада 2019 року о 10.00 годині в Пісочинському ліцеї «Мобіль» за адресою: смт. Пісочин, вул.Технологічна, 4А; у номінації «Історія» відбудеться 08 листопада 2019 року о 10.00 годині в Пісочинському ліцеї за адресою: смт. Пісочин, вул.Клубна, 5. Матеріалами для практичної роботи учасники в номінації «Історія» забезпечують себе самостійно.

 

Матеріали засідання розміщено на сайті відділу освіти у розділі «Учитель року».« повернутися до списку новин